Usługi pogrzebowe w Płońsku i okolicach

Zakład pogrzebowy Krystyny i Wojciecha Ważyńskich oferuje usługi pogrzebowe w całej Polsce. Firma spełnia życzenia rodzin w trudnych chwilach żałoby z wielką solidnością od 1995 roku.

Kompleksowe usługi pogrzebowe

Siedziba firmy mieści się w Płońsku, lecz oferujemy również usługi pogrzebowe w następujących miejscowościach - Baboszewo, Bodzanów, Bulkowo, Chociszewo, Cieksyn, Czerwińsk, Daniszewo, Dziektarzewo, Glinojeck, Góra, Gralewo, Grodziec, Gumino, Joniec, Kamienica, Kobylniki, Kraszewo, Kroczewo, Królewo, Krysk, Kucice, Malużyn, Naruszewo, Nasielsk, Nowe Miasto, Raciąż, Radzikowo, Radzymin, Rębowo, Sarbiewo, Skołatowo, Smardzewo, Smoszewo, Sochocin, Wrona, Wyszogród, Zakroczym, Załuski, Żukowo. Spełniają one najwyższe standardy rynkowe i oferują:

 • Całodobowy odbiór zmarłych z domów, szpitali i hospicjów – w tym transport do chłodni i na miejsca pochówku.
 • Pomoc w rozliczeniach bezgotówkowych w ZUS-ie i KRUS-ie.
 • Przygotowanie zwłok do pochówku – kremacja oraz balsamowanie, które jest dostępne tylko w nielicznych zakładach w Polsce, w tym w naszym zakładzie w Płońsku.
 • Sprzedaż trumien, urn, wieńców i wiązanek, odzieży dla zmarłych i innych akcesoriów pogrzebowych.
 • Udostępnienie kaplicy modlitewnej wraz z oprawą muzyczną i lektorem.
 • Ekskluzywne samochody pogrzebowe.
 • Dodatkowy samochód na kwiaty.
 • Pogrzeby we wszystkich obrzędach religijnych.
 • Doradztwo w organizacji ceremonii pogrzebowej.
 • Wysokiej jakości usługi pogrzebowe w Płońsku i okolicach

  Oprócz wysokiej jakości zaplecza, w postaci nowoczesnego Domu Ostatniej Posługi w Szerominku z kaplicą celebracyjną i ekskluzywnymi karawanami pogrzebowymi, zakład wyróżnia profesjonalizm pracowników, którzy uczestniczą w wielu kursach i szkoleniach, również z Systemu Zarządzania Jakością.

  Staramy się jak najbardziej pomóc bliskim zmarłego, dlatego, aby skorzystać z usług zakładu, wystarczy jedynie zadzwonić na numer podany na stronie. Ponadto wszystkie formalności i opłaty można regulować w ramach swoich możliwości, w tym także po pogrzebie.

  Zapraszamy do skorzystania z usług pogrzebowych w Płońsku i okolicach

  Zakład pogrzebowy Ważyńskich jest rzetelną i solidną firmą oferującą usługi na najwyższym poziomie. Siedziba naszego zakładu pogrzebowego znajduje się w Płońsku przy ulicy Płockiej 15 (obok parafii św. Michała Archanioła w Płońsku). Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i skorzystania z naszej szerokiej oferty usług pogrzebowych w Płońsku i okolicach.

  telefony czynne całą dobę: 602 780 637, 23 662 60 04

  Zapraszamy również do naszej siedziby:

  Płońsk
  ul. Płocka 15
  (przy starym kościele)